פרופיל החברה

פרופיל החברה

האיכות והשירות הלבבי הביאו לא מעט חברות וארגונים גדולים לבחור בנו כספקים של מוצרי איכות לצרכים שונים – החל מצרכי פרסום וכלה בבגדי עבודה לעובדים

אתם מוזמנים לסייר באתר ולבחור את המוצר המתאים לכם – קו המוצרים שלנו כולל מגוון רחב של מוצרי טקסטיל ויש גם לך הזדמנות להפתיע את העובדים, את הלקוחות או את החיילים שלך במוצר איכותי שילווה אותם שנים ארוכות. אנחנו מאמינים שאין דבר כזה לקוח קטן מדיי ושהעבודה הכי חשובה, היא העבודה שלך! נשמח לעזור…

כבר יותר משלושים שנים שחברת יהודה טקס מייצרת לחברות, ללקוחות פרטים ולארגונים מוצרי טקסטיל ממותגים. כעסק משפחתי שעבר מאב לבן אנו מבינים ששביעות הרצון שלך כלקוח היא המפתח להצלחה.

חברת יהודה טקס נוסדה בשנת 1979 כחברה ליצור אופנה עילית. לאחר עשרים ושתים שנים בשוק האופנה המקומי שינתה החברה את פניה בגלל היבוא הזול מסין והחלה לייצר אך ורק מוצרי טקסטיל ממותגים לשוק המקומי – מסחרי ופרטי כאחד.

הדפסה על חולצות

כיום חברת יהודה טקס מייצרת עשרות אלפי פריטים בשנה המיוצרים ברובם בארץ ומשווקים עצמאית ע"י החברה בלבד. בין לקוחותינו תוכלו למצוא את החברות הגדולות ביותר במשק לצד משרדים ממשלתיים, עיריות, יחידות צה"ל, משטרת ישראל, עסקים קטנים ולצידם גם שורה ארוכה של לקוחות פרטיים. נשמח לעמוד גם לשרותכם.

לפרטים, מבצעים והטבות, חייגו אלינו: 053-6318936, או השאירו פרטיכם:

הדפסה על קפוצ'ונים בעיצוב מיוחד מחיר זול

הדפסה על קפוצ'ונים היא חלק מהמגמה האחרונה בעולם האופנה. התופעה האמיתית שמאחורי ההצלחה של ההדפסה על קפוצ'ונים היא האפשרות להוציא לפועל עיצובים אישיים ובלעדיים. הסטייל האישי והאופנתי שבהדפסת קפוצ'ונים מאפשר לכל אחד לבחור את העיצוב וההדפסה שמייחדת אותם באופן מוחלט.

מהי הדפסה על קפוצ'ונים?

ההדפסה על קפוצ'ונים מהווה את האפשרות למצוא את הסקירט שתשתלב בצורה מושלמת אל מותג האופנה שלך. עם גיוון רחב של צבעים ועיצובים, ניתן למצוא את האפשרות המתאימה ביותר וליהנות מהדפסה איכותית ומותאמת אישית.

לקוחות רבים מעדיפים לייצר את ההדפסה על הקפוצ'ון שלהם בתהליך דיגיטלי אשר מאפשר להם לבחור עיצוב, צבעים וליין בעלי ניצוצות חיים.

הזמנת הדפסה על קפוצ'ונים מצריכה התייחסות לפרטים קטנים והתאמה אישית ללקוח, כאשר ניתן להתאים את ההדפסה בכל גודל ללא הגבלה.

מהן האפשרויות להדפסה על קפוצ'ונים בהתאמה אישית?

דרך היישום המעשית ביותר להדפסה על קפוצ'ונים היא על ידי הדפסת רוכסנים וכפתורי קפוצ'ונים. עם המחירים הנמוכים והאיכות הגבוהה, ניתן להזמין קפוצ'ונים מודפסים בכמויות גדולות בייצוא זיל.

ההדפסה על קפוצ'ונים מציעה מגוון רחב של צבעים ועיצובים, כאשר ניתן להדפיס את העיצובים בעיצוב אישי ומותאם לחלוטין ללקוח.

ההפרש הגדול בין ההדפסה על קפוצ'ונים להדפסה על בגדים אחרים היא באיכות המדפסת ובהתאמה אישית שניתן להשיג רק על קפוצ'ונים.

כיצד להזמין הדפסה על קפוצ'ונים עם רוכסן צבעים שונים?

להזמין הדפסה על קפוצ'ונים איכותית ומותאמת אישית נכון על צוות מקצועי מתוספת ערך בעבודת הדפסה. באמצעות ממצאים איכותיים ומותאמים אישית, ניתן להזמין הדפסה על קפוצ'ונים בכל גודל וצבע שתרצו.

ניתן להתאים כל פריט של קפוצ'ון להדפסה איכותית, וכך ליהנות מאפשרויות אין סופיות לחלוטין בעלות שגו נמוכה.

תהליך ההזמנה מהיר ופשוט, ומתאים ללקוחות שרוצים להדפיס קפוצ'ונים בכמויות גדולות במחיר נוח וללא קשיים.

מפת הגעה