ספק משרד הבטחון
הדפסות כובעים וחולצות
 
משלוחים לכל רחבי הארץ
משלוחים מהירים באמצעות דואר שליחים לכל רחבי הארץ עד בית הלקוח
 
הדפסת חולצות וטקסטיל
כל סוגי ההדפסות לסיטונאים ובודדים

כובעים וכיפות

יש מוצרים ופריטי לבוש שתמיד יהיו יעילים ופרקטיים. תמיד נזדקק לחולצות, מכנסיים, גרביים ועוד, ובמידה ויחסר לנו מיד נרכוש חדשים. יחד עם זאת ישנם פריטי לבוש כמו כובעים וכיפות, שאותם נקבל בכל מיני הזדמנויות בחיים, כמו ממקום העבודה או מהבנק, מסוכנות הביטוח או ביום גיבוש ועוד. כובע נחשב למוצר שימושי ביותר, בפרט בעונת הקיץ ולא פעם נקבל אות...

כובעים וכיפות

יש מוצרים ופריטי לבוש שתמיד יהיו יעילים ופרקטיים. תמיד נזדקק לחולצות, מכנסיים, גרביים ועוד, ובמידה ויחסר לנו מיד נרכוש חדשים. יחד עם זאת ישנם פריטי לבוש כמו כובעים וכיפות, שאותם נקבל בכל מיני הזדמנויות בחיים, כמו ממקום העבודה או מהבנק, מסוכנות הביטוח או ביום גיבוש ועוד. כובע נחשב למוצר שימושי ביותר, בפרט בעונת הקיץ ולא פעם נקבל אותו כמתנה עם הדפס שממתג את מקום העבודה או מוצר מסוים שרכשנו.   

מגוון של כובעים

אם נעשה בדיקה בבית שלנו נגלה שיש לנו מספר של כובעים שקיבלנו ואולי אף רכשנו במועד כזה או אחר. בעולמינו שבו עלות הפרסום היא גבוהה וערוצי הפרסום מגוונים כל כך, כל דרך שנוכל להיות בטוחים ששם העסק יתנוסס עליו תהיה מבורכת וכובע בהחלט מאפשר זאת. יחד עם זה, כובע הוא באמת מוצר פרקטי, הוא מגן על הראש מקרני השמש וגם מחמם בימים קרים. מגוון הכובעים היום הוא רחב יש - כובע מצמר או מבד כותנה, כובע תאילנדי או כובע שמנדף זיעה, כובע לצרכי בטחון עם פס זוהר ועוד.

כיפות

כמו כן, גם כיפות הן אביזר שנזדקק במועדים מסוימים. גם אם אנחנו לא הולכים לבית כנסת מידי שבוע עדיין, כיפות ישמשו אותנו בערבי חג, באירועי בר מצווה או באזכרה או כל סיטואציה שבה נצטרך להגיע עם כיפה. כאן תוכלו למצוא מגוון של כיפות שתמיד טוב שיהיו בהישג יד.

מתנה מושלמת

כובעים עם הדפסה תוכלו להעניק כשי לעובדים, להעניק ללקוחות של העסק או לחלק אותם בכנסים או בהשקה של מוצר ובכל אירוע של החברה. גם יום גיבוש הוא הזדמנות אידיאלית להעניק לכל עובד כובע מעוצב עם הדפסה. כל הדפסה על כובעים מחיראחר, זאת בהתאם לסוג הכובע ולכמות ההדפסה.

אצלנו בחברת ytex  תוכלו למצוא מגוון של כובעים הדפסה בזול לכל מטרה ואירוע, גם כיפות שישמשו אתכם במפתיע. תתקשרו כבר עכשיו לטלפון 04-9821922, ונשמח לענות לכל שאלה וייעוץ ולהתאים עבורכם את הכובע המתאים ביותר לעסק שלכם.

עוד

כובעים וכיפות ישנם 10 מוצרים.

מציג 1 - 10 מ 10 פריטים